שתפו את הפוסט

מפגש EBN 28.06.19

נוכחים בישיבה:

עפרה רענן, תמי, מורין, ג'ולי, יהודית, פנינה, חיה, אלכס, אורלי, לבנה, מלי, אסנת, בטי, מור , ניקול, שרית.

נושאים שעלו לדיון:

1. עפרה מציגה את דרישות משרד רואה החשבון לרשם העמותות. רישום פרוטוקולי ישיבות ה EBN, שש ישיבות בשנה, הצגת המשתתפים הפעילים של העמותה ואת כל אנשי הצוות אשר רשומים לעמותה.

2. תחילת נובמבר כנס של העמותה בשערי צדק. חיה אחראית על הכנס. יהודית התחייבה לדאוג למתנה למשתתפי הכנס בסגנון לדוגמא: חולצה, בקבוק שתייה קרה וכדומה.

3. נושא העיתון הבא יהיה בטיחות הטיפול בטיפול נמרץ. הנושאים המרכזים טרם מגובשים סופית. אם יש למישהו הצעות בעיניין מומן לפנות ללבנה.

4. ג'ולי מציגה הצעה לתהליך פרואקטיבי למדידה, נבקש מדנה ערד פילוח טעויות הנפוצות ביותר בטיפול נמרץ. משם אנחנו נתחיל לבדוק מה נוכל לקדם בנושא בטיחות הטיפול בטיפול נמרץ.עפרה מרעננת את נושא המחקר הרב מוסדי שאנחנו רוצים לנהל. נצטרך לפנות למנהלי הסיעוד ולבטיחות הטיפול בטיפול נמרץ.

5. המחקר הרב מוסדי: בשנת 2020 יהיה מחקר ACISIS . אנחנו כעמותה מעוניינים לשנות את השאלות הסיעודיות. עדיין לא ברור מה השאלות שלנו ויש לגבש מחדש. יש לבצע חיפוש בספרות בעיניין: PROMS לאחר MI . בשתי תקופות בתקופה החריפה, ולאחר האשפוז.26 מחלקות בארץ מעורבות. לא כולם מעורבות מבחינה סיעודית. מלי מעלה את הנקודה שהצוות הסיעודי והמחלקות לא קיבלו פידבק ותוצאות ה ACSIS האחרון.

עמדת ועד העמותה בעיניין: אחיות יחידת לב צריכות לבחון איזה שאלות הן רלוונטיות. ג'ולי תשלח לכל ה EBN שאלונים רלוונטיים מהספרות. לפגישה הבאה יש להגיע מוכנים עם השאלות הרלוונטיות ביותר. יש לברר מה הם תאריך האחרון להגשת שאלות הACSIS. ניתן לקבל את תוצאות הסקר האחרון מג'ולי מתאם מחקר לacsis : עשינו דיון בעיניין הועלתה הצעה להקצות משאבים בעיניין להעביר למנהלת ה ACSIS .

7. עפרה: בכנס טיפול נמרץ כללי 2019 נחזיר 100% מימון לכל הפעילים ו 50% למשתתפים שאינם פעילים. הועד מאשר החלטה דומה לכנס לב אישה בכפר בלום 14-15.9.2019.

8 יהודית מציגה מצב בו בכניסה לבית חולים חותמים על שתי העמותות של אילנה כהן. בדיון בעיניין בעמותה הועלו מספר הצעות:
א. כל שנה ערב גיבוש על חשבון העמותה.
ב. הגרלות נסיעה לחול
ג. שבוע האחות התבלטות של העמותה
ד. בחינת סיכום של מס"ר: נציגות דלפק של העמותה עם מתנות, חולצות וטופס הצטרפות.

9. מבקשים הצעה לנייר העמדה הבא של העמותה: מתבקשים נושאים רלוונטים שאנחנו רוצים לקדם. אנא חישבו על נושאים לפגישה הבאה.

תאריך לפגישה הבאה:

16.8.2019

הירשמו לניוזלטר שלנו

קבלו עדכונים ותהיו מעודכני ם לפני כולם

פרסומים נוספים:

חרדות ברזל

כיצד משפיעה המלחמה על הרגלי האכילה שלנו? המתח הנפשי, השינויים בשגרה, השינויים הרגשיים, האירועים הטראומטיים ויציאה מהאזור המוכר שלנו משפיעים באופן משמעותי על הרגלי האכילה

מאמר 2

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.לורם איפסום דולור

תודה על פנייתך
נצור איתך קשר בהקדם

דילוג לתוכן