שתפו את הפוסט

נוכחים: עופרה  רענן עדנה כהן נעמי פרקש גולי בנבנשתי

סיהאם מסוואה מלי ברטל אלכסנדר פורמאנוב בטי בן זקן מדלן ברוטן חיה ברוייר גנדי שפיר נטלי לזרוביץ יעל דרור

א: 6.3.2018 – יום עיון  אחיות אחראיות סגניות ומנחים קליניים באולם שרמן עם קייטרינג מעולה,  נרשמו רק 7 משתתפים , למרות שפורסם ברשתות החברתיות . היענות נמוכה מאוד, כרגיל ,  מחכים לדקה אחרונה . אלזה לבון הסגנית של ד"ר שושי גולדברג מנהלת אגף הסיעוד במשרד הבריאות, תשתתף ביום זה, היא תיתן סקירה איך מתנהל האגף, כמו כן תענה על  שאלות. מומלץ להעביר שאלות מהשטח לעופרה  כהכנה למפגש. שאלה עקרונית: מה הן הסמכויות של אחיות בוגרות קורס ט.נ.(דוגמא) .

"חושבים נכון" – ועדה חדשה  של משרד הבריאות (דנה -נציגת העמותה בוועדה ) .חיה משע"צ מסרה שהשתתפה בישיבת העבודה של ועדה זאת,  הפעם הציגו אנשי השטח את האקמו .שאלה עקרונית כמה INPUT   יכולה העמותה לתרום ולהשפיע  בוועדות המחליטות על מדיניות.

 יעל  ע"כ מסרה : בעבר  ,העמותה השתתפה בצורה פעילה ביותר בקבלת ההחלטות  ב"וועדה לביצוע פעולות חריגות בט.נ" שתקפות עד היום.   

ב: 1.2.2018- פגישה למחקר הacsis .עופרה השתתפה, פרדה לא נכחה, עופרה תערוך עם פרדה רשימת משימות, כדי למנוע בעיתיות בעתיד.

מלי מוסרת שיש בעיתיות בחלק משאלות המחקר, עופרה ערכה תיקונים מול מזכירות המחקר, לא בוצעו כולן, ההחלטה לרשום  MISSING DATA  בשאלון.  המטרה היא שנקבל את הDATAשל הרופאים והם יקבלו את הDATE של הסיעוד שיתוף פעולה חשוב ביותר .

ג.קורס ט.נ.מתקדם – מתקיים בנהריה ,אורלי מדווחת על תגובות מצוינות מצד המשתתפים.  הכוונה לערוך קורסים נוספים בעתיד .  יש כוונה לערוך בירושלים ובתל השומר .

ה. בישיבה  נבחרו יושבי ראש למושבי הסיעוד בכנס ט.נ.קרדיאלי  בינלאומי  בשיתוף עם הרופאים  שיתקיים  בהילטון ת"א 11-12.6.2018

ו. כנס ט.נ. כללי בינלאומי בשיתוף עם הרופאים  28-29.6.2018 – ייערך בדן כרמל חיפה .עופרה מעודדת  לשלוח תקצירים , הועדה הבוחנת היא של הרופאים  ברשות פרופ' ירון בר לביא  (מצגת של גולי התקבלה ).

ז. 10.2018- מתוכנן כנס אזורי  של העמותה ב"פוריה" – האחות תמי קזולה לקחה על עצמה את ארגון הכנס  מומלץ שרוב ההרצאות תהיינה של הסיעוד. המטרה שימת דגש על מה מייחד את  היחידות ב"פוריה "בית-חולים לגליל המערבי –נהריה ,"זיו" צפת.

ח. –אלכס "הדסה" מוסר שכנס ט.נ נוירוכירורגי ייערך השנה במלון גלילון .16-18.5.2018 .  יום הסיעוד ה17.5.2018 . מציע להציג את  פעילות קבוצת הEBN

 

י. גולי נציגת העמותה בefccna-יוצאת לפגישה ב5.2018 בקפריסין. ב9.2018 לעוד פגישה .היא תכתוב לebn דרישות להחליף אותה בתפקיד זה  .מי שמעונין להציג מעומדות לתפקיד יש להתחייב לפחות ל5 שנים, דורש עבודה מרובה ,לפחות שעה כל יום ,המעוניינים יכתבו C.V.לעופרה. יבחר נציג. ( העמותה משלמת הנסיעות ולינה לישיבות) .

י"א. –עופרה מבקשת לסיים את תפקידה כיו"ר העמותה, בסוף 2018 ייבחר יו"ר חדש לעמותה, וכמו כן סגן ליו"ר שגם יעבור חפיפה עם עדנה  ללמוד את עבודת הגזברות  וניהול הכספים .מאחלים להן  בריאות ואריכות ימים ושוב מודים להן על עבודתן המאומצת והאחראית לאורך כמה עשורים עופרה מבקשת לפרסם זאת, מועמדים ישלחו c.v. לוועדה שתפעל לפי תקנון העמותה לצורך ביצוע בחירות לתפקידים האלו .

 

 

ועדת נסיעות:

הועלתה הצעה לדיון ,לאור חילוקי דעות שהתעוררו בין חברי הEBN  ההצעה תוצג בפני רואה חשבון  שעוסק בעמותות ועבד ברשם העמותות של משרד המשפטים. הוא ייתן חוות דעת מקצועית .המלצותיו יובאו בפני  החברים לדיון  בישיבה הבאה.

בברכת חג פורים  שמח

הישיבה הבאה 27.4.2018

 

 סיכמה יעל דרור

הירשמו לניוזלטר שלנו

קבלו עדכונים ותהיו מעודכני ם לפני כולם

פרסומים נוספים:

פרוטוקול EBN 17.5.24

בתאריך ה- 17.5.24 התקיים מפגש מקוון של קבוצת EBN משתתפים בישיבה: ג'ולי, לבנה, אורלי, שלי, אלכס, עדנה, ילנה, דנה, מור, אלינוי, דסי, אירית, מיכאל, חיה,

תודה על פנייתך
נצור איתך קשר בהקדם

דילוג לתוכן