שתפו את הפוסט

מפגש EBN 1.3.19

משתתפים:

עפרה, עדנה, ג'ולי, מדליין, נעמה, מלי, בטי, אלינוי, שירן (ט"נ לב וניתוחי חזה שיבא), לבנה, אורלי, דנה, אלכס, שרית (ט"נ לב רמב"ם), ליאת, דסי, ניקול, ארשיד (ט"נ כללי העמק) , גנאדי, נעמי, מור (ט"נ כללי שיבא), שלי, אסנת (ט"נ כללי רמב"ם), סיאם, נידה (אנגיוגירפיה הדסה), נאילה

סיכום:

1. בחודש פברואר השתתפו חברי העמותה בכנס EFFCNA בלובליאנה, חברי העמותה היוו את שיעור המשתתפים הגבוה ביותר מבחינת שליחת תקצירים. גו'לי תשלח תשלח לכל הקבוצה את הפוסטרים שהיו בדוכן ואת ריבוד מספר המשתתפים לפי מספר שליחת הפוסטרים.

2. בתאריך ה- 28.6.20 יתקיים כנס העמותה שיהווה גם כנס פרידה מעפרה ועדנה. עפרה מציעה לבחון את הגעת נציגי EFFCNA בסוף השבוע לפני ה- 28.6.20

3. רעיונות לתקצירים ל- EFCNA 2020-2021 ניתן להגיש ולחקור באופן רב מרכזי מה שיהווה אפקט גבוה יותר.

4. הכנס בלובליאנה היה מעניין מבחינה קלינית ואקדמית והורגשה ההשפעה של נציגי העמותה שהשתתפו. ניתן לשלוח תמונות ופוסטרים לאנסטסיה להעלאה לאתר העמותה

5. ניר עמדה בנושא כלכלת המטופל המונשם בהיבט של תחומי אחריות האחות בטיפול נמרץ, יפורסם בניוזלטר שיוצג במאי בכנס אחיות אחראיות. מירב תעשה עריכה ראשונית לפני ההפצה. הכנס יתקיים ב- 28.5.19 בכפר המכביה.

6. חברי העמותה מוזמנים לחשוב על הנושא לניר העמדה הבא של העמותה שיתורגם לעברית. ג'ולי תשלח אתרים לדוגמא לבחירת הנושא. לדוגמא: ניוד מטופל, צום לפני פרוצדורה פולשנית

7. שליחת שאלון ממוחשב לכל אחיות טיפול נמרץ בארץ לגבי הידע על סטנדרט העבודה בטיפול במטופל עם ICP Monitoring השאלון כולל 11 שאלות סגורות ואחת של רצף (סדר פעולות ). המטרה היא לבחון האם יש הבדלים בטיפול בין טיפול נמרץ נויכרוכירורגי לטיפול נמרץ כללי. השאלון יופץ בשיטת כדור שלג מאחיות אחראיות לצוותים.

8. הצעה למנוי ל- mentimeter שבו במהלך מפגשים ניתן יהיה לבחון נושאים שונים. ניתן לעשות בכנס אחיות אחראיות לגבי ניר העמדה של הזנה.

9. קפריסין מציעה שותפות במענק לחינוך של אחיות טיפול נמרץ . ההצעה היא לסטנדרטיזציה של הכשרות כגון קורס טיפול נמרץ, קורס פליאטיבי וכדומה.

10. הצעה לקורס מתקדם בטיפול נמרץ למדריכים קליניים בטיפול נמרץ. יכול להשתלב עם קורס מתקדם בטיפול נמרץ

11. השבוע נשלח קישור לסקר של ה- world federation למי שמתעניין.

12. סקר של אוניברסיטת צפון אירלנד לגבי הכשרה לסיעוד קרדיולוגי בטיפול נמרץ יישלח ע"י דסי.

13. רעויונות לכנס אחיות אחראיות ב- 28.5.19: הרצאה לגבי ייפוי כוח. זאת לאור שינוי המצב בו לאחיות תהיה הרשאה לעסוק בנושאי יפוי כוח, סדנת שחיקה, הרחבת סמכויות לאחיות טיפול נמרץ, הרצאה של אלכס שהוצגה ב- EFFCNA בנושא של NAS, הרצאה של אלכס לגבי בדיקת שארית זונדה באמצעות US, לבנה תציג את הניוזלטר, עפרה תציג את העמותה, מור תציג את הנושא של מפגשי משפחות בטיפול נמרץ, טיפול על סמך EBN (הצעה של רבקה חזן), היבטי caring בשולחנות עגולים.

14. לעמותה אין מנדט לעסוק בנושאי תקינה.

15. לגבי אתר העמותה ניתן לשלוח טיזרים לגבי עדכונים באתר העמותה שיעודדו את הציבור להכנס לאתר.

16. כנס נוירוכירורגיה 15-17.5.19 במלון גיליליון. העמותה תתמוך באחיות שישתתפו, התנאים יפורסמו בהמשך.

17. כנס טיפול נמרץ נשימתי יתקיים ב-5-7.7.19 במלון עלמא. בשיחה עם יו"ר איגוד טיפול נמרץ הוחלט כי האחיות ישתתפו במושב הבוקר של הרופאים ואז מושב הצהריים יהיה של הסיעוד ויהיה ערב חברתי משותף. גו'לי תהיה יו"ר הכנס ותשלח תקצירים מתאימים מהתקצירים של EFFCNA. במושב הרפואי ג'ולי תציג עבודות רב מרכזיות של העמותה.

18. במשרד הבריאות קיימת ועדת בקרה ואיכות בנושא בטיחות הטיפול בגזים רפואיים. נדרשת נוכחות אחיות בתת ועדה קלינית לגבי הכנסת מחוללי חמצן. לבנה וגנאדי התנדבו להשתתף.

19. החלטות כספיות לגבי החזרים לכנסים בישראל 2019 יתקבלו בישיבה הבאה 5.4.2019 לאחר הצבעה של הועד

תאריך לפגישה הבאה:

5.4.2019

הירשמו לניוזלטר שלנו

קבלו עדכונים ותהיו מעודכני ם לפני כולם

פרסומים נוספים:

פרוטוקול EBN 17.5.24

בתאריך ה- 17.5.24 התקיים מפגש מקוון של קבוצת EBN משתתפים בישיבה: ג'ולי, לבנה, אורלי, שלי, אלכס, עדנה, ילנה, דנה, מור, אלינוי, דסי, אירית, מיכאל, חיה,

תודה על פנייתך
נצור איתך קשר בהקדם

דילוג לתוכן