פרוטוקול EBN 21.6.24

פרוטוקול EBN 21.6.24

שתפו את הפוסט

בתאריך ה- 21.6.24 התקיים מפגש של קבוצת EBN.

המפגש מסכם יומיים של עבודה בקבוצות לקידום פריקטים של העמותה.

משתתפים בישיבה:

לבנה, אורלי, שלי, ג'ולי, עפרה, פרדה, רותי, אלכס, אירה, דסי, דנה, בטי, מדליין, איציק, אביבה, סיהאם, יהודית, נעמי.

סיכום הפגישה:

1. לאור עדכון שם המקצוע לאחי-יות, חברי הקבוצה חשבו על שם לעמותה שיושק בכנס אחיות טיפול נמרץ ייעודי.

2. קבוצת העבודה שעבדה על ה- bundle סיימה את עיקרי הפרוטקול והוא יועבר לכתיבה ועריכה.

3. קבוצת העבודה שעבדה על חווית האחיות בטיפול נמרץ ב- 7.10.23- נבנו קטגוריות עיקריות ותמות עם ציטוטים עיקריים. שלי תשלח את עיקרי הקטגוריות ונתחלק לקבוצות לכתיבת כל תמה.

4. פעילויות עיקריות השנה: 16.7.24 יתקיים מפגש וירטואלי באורך שעה הנותן במה לסיפורי מקרה של המלחמה מבתי חולים שונים. קול קורא יופץ בימים הקרובים. בסיום המפגש תתקיים הצבעה לאישור הדו"ח השנתי של העמותה. 24.6.24 יתקיים הכנס השנתי של איגוד רופאי טיפול נמרץ. אלכס מסורוקה יציג את פעילות טיפול נמרץ בזמן המלחמה. 12.12.24 יתקיים כנס הרדמה באורך יומיים בירושלים כהוקרה לצוותים. 18.12.24 יתקיים כנס הוקרה לאחים ואחיות בטיפולי נמרץ בישראל.

5. כנס אקמו התקיים השבוע. בכנס הציגו פרויקטים של טיפול בחיילים פצועים באקמו בסורוקה. אלכס הציג את עבודתו עם סמיון ושירן בנושא סמכויות אחיות באקמו. בעבודה נמצא שאחיות לא מממשות את סמכויותיהן בטיפול באקמו. הדרכים למימוש סמכויות האחיות ייבחנו בשיתוף עם יו"ר החברה לאקמו. 6. פורסם מאמר המפרט את החשיבות בציון ריכוזי התרופות במחקרים מאחר וקיימים תרופות בריכוזים שונים מיצרנים שונים (לדוגמא נוראדרנלין). חשוב להדגיש זאת בפרסומי העמותה.

7. ב- 12.3.25 יתקיים כנס EFCCNA בבולוניה איטליה.

8. פעילות מחקרית שתתקיים השנה: נבחן מחקרי שכיחות ארציים בני יום אחד בנושאים שונים, קידום מחקר ה- ACSIS וקביעת הנחיות לטיפול סיעודי, מדידת ה- Bundle של ה- ABCDEF, התפתחות drop foot במטופלי טיפול נמרץ.

9. למחקר hellow trial להתערבות בנושאי שחיקה הצטרפו 4 מרכזי רפואיים בארץ (הדסה, רמב"ם, לצפון, בילינסון). במחקר זה אחיות יכולות להיות חוקרות ראשיות. העמותה תפיץ את הקישור להצטרפות למחקר.

10. ב- 12.3.25 יתקיים יום מחקר שכיחות עולמי בנושא לדיליריום. בתי חולים נוספים יכולים להצטרף לבתי החולים שהשתתפו ב- 2023 וייתכן ומבנה המחקר ישתנה מבחינת תחומי המחקר בנושא. ניתן לקבל את הדאטה שנאסף ולבצע מחקרים.

11. קורסים שמקדמת העמותה: קורס קרדיולוגיה למתקדמים בבילינסון הסתיים בהצלחה וייתכן ויהיה מחזור נוסף, קורס שיטות מתקדמות למדריכים קליניים יתחיל בסוף השנה כאשר כל מפגש יתקיים במרכז רפואי אחר (סה"כ 6 מפגשים), קורס טראומה מתקדם לאחיות טיפול נמרץ לא נפתח השנה.

12. דסי השתתפה בכנס סיעוד קרדיאלי אירופאי. בבתי חולים באירופה הקימו מרכז מחקר לאחיות עם הקצאת שעות ייעודית לביצוע מחקרים ושילוב עם האקדמיה. דסי מנסה לקדם את המודעות להשתתפות אחיות בארץ באיגוד האירופאי. העמותה יכולה לכתוב נייר עמדה בנושא.

תודה ללבנה ואורלי על האירוח ויומיים מרתקים של עשייה בהובלת ג'ולי ושלי!

תאריך לפגישה הבאה:

26/7/24

סיכמה:

דנה ארד

הירשמו לניוזלטר שלנו

קבלו עדכונים ותהיו מעודכני ם לפני כולם

פרסומים נוספים:

סיפורים מהחזית

סיפורים מהחזית בתאריך 16.7.2024 שעה 20:00 ב ZOOM בואו לשתף וליצור זיכרון העמותה לקידום הסיעוד הקרדיאלי וטיפולי נמרץ בישראל, מזמינה אתכם לספר את הסיפור לכנס

פרוטוקול EBN 21.6.24

בתאריך ה- 21.6.24 התקיים מפגש של קבוצת EBN. המפגש מסכם יומיים של עבודה בקבוצות לקידום פריקטים של העמותה. משתתפים בישיבה: לבנה, אורלי, שלי, ג'ולי, עפרה,

תודה על פנייתך
נצור איתך קשר בהקדם

דילוג לתוכן