פגישת EBN 19.5.23

פגישת EBN 19.5.23

שתפו את הפוסט

פגישת EBN 19.5.23

משתתפים בישיבה:

לבנה, ג'ולי, אורלי, מיכאל, מדליין, אסנת, דסי, עפרה, בטי, איריס, שלי, אלכס, גנאדי, מוחמד, אלינוי, שירן, מור, נעמי, סיהאם, פרידה, הדס, יהודית, דורי.

סיכום הפגישה:

1. ברברה תגיע לביקור בארץ בין התאריכים 2-15.7.23. הביקור יתחיל בירושלים עם ג'ולי ומיום חמישי היא תהיה בדרום לכל הסופש. ביום ראשון ייתכן ותצטרף לסיור עם שאר האורחים מחו"ל ומיום שני היא תשתתף בכנס. ביום רביעי היא תבקר בבילנסון ומשם היא תעבור לנהריה. תבחן האפשרות לערוך ארוחת סיכום בסוף הביקור אצל נעמי בשילוב עם מפגש EBN..
.
2. עידוד הרישום לכנסים בחודשים הבאים (כנס טיפול נמרץ ביוני, כנס קרדיאלי ביולי). בשני הכנסים יש מושבים של הסיעוד. תכנית הכנסים מפורסמת באתר העמותה וקיימת השתתפות במימון הרישום לכנס לחברי העמותה. חשוב שכל אחד יעודד הרשמה ביחידתו..
.
3. רישום לעמותה- תבחן האפשרות לרישום במהלך כל השנה באופן דיגיטלי עם קבלת הזכויות לשנה אחריה והעלאת המודעות להרשמת אחיות חדשות ע"י אחיות אחראיות בשילוב עם נציגי העמותה בבתי החולים. תתקיים פגישה בנושא בהשתתפות של: לבנה, אורלי, מור וגילי..
.
4. נושא מדדי איכות בטיפול נמרץ ממתין לפגישת איגוד רופאי טיפול נמרץ ולאחר מכן תכתב חוברת המדדים. תהליך בניית המדדים יוצג בכנס איגוד טיפול נמרץ והוגש כתקציר לכנס החברה לאיכות ברפואה. .
.
5. קורס נשימתי הסתיים בצפון עם משובים מצוינים על ארגון הקורס והתכנים. ההמלצה היתה להוסיף יותר סימולציות של מקרים מתגלגלים. העלות הקורס היתה 100 ש"ח לחברי עמותה ו- 800 ש"ח ללא חברים. הקורס הבא יתקיים בהדסה בספטמבר. .
.
6. מחקר הניידות הסתיים וקבוצת המחקר תחשוב על נושא חדש למחקר הבא. נושאים אפשריים הם זיהוי מוקדם של drop foot (שכיחות והיארעות), בדיקה רטרוספקטיבית למועד ביצוע טרכאוסטומיה..
.

תאריך לפגישה הבאה:

14.7.23 מפגש סיום עם ברברה בביתה של נעמי

סיכמה:

דנה ארד

הירשמו לניוזלטר שלנו

קבלו עדכונים ותהיו מעודכני ם לפני כולם

פרסומים נוספים:

חרדות ברזל

כיצד משפיעה המלחמה על הרגלי האכילה שלנו? המתח הנפשי, השינויים בשגרה, השינויים הרגשיים, האירועים הטראומטיים ויציאה מהאזור המוכר שלנו משפיעים באופן משמעותי על הרגלי האכילה

מאמר 2

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.לורם איפסום דולור

תודה על פנייתך
נצור איתך קשר בהקדם

דילוג לתוכן