סיכום פגישת EBN 8.12.23

סיכום פגישת EBN 8.12.23

שתפו את הפוסט

בתאריך ה- 8.12.23 התקיים מפגש מקוון של קבוצת EBN

משתתפים בישיבה:

משתתפים: לבנה, ג'ולי, דנה, אלכס, גנאדי, אלינוי, מדליין, יהודית, הדס, סיהאם, דורי, שרית, מיכאל, אסנת, אורלי, שלי, בטי, איריס, מור, דסי.

סיכום הפגישה:

1. פרויקט האקסיס של הקרדיולוגיה מתחיל להתקדם השנה. בשנים קודמות העמותה השתתפה בפרויקט אך לא ברור האם פורסמו על כך מאמרים- נבדוק עם פרידה..

2. האיגוד האירופאי EFCCNA מעוניין להקים מאגר מידע אירופאי לביצוע מחקרים. המידע יישמר בענן של מיקרוסופט ותהיה גישה לחוקרים מאירופה וישראל. יבוצעו הדרכות לאחיות לשימוש במאגרי המידע.

3. היום גו'לי תפגש עם ה- editorial board של ה- journal of critical care לגבי התייחסותם למלחמה בישראל.

4. קול קורא לכנס EFCNNA באיטליה ב- 2025 ייפתח בקרוב. כולם מוזמנים לחשוב על רעיונות לתקצירים. בכנס נרצה להציג את חשיבות התמיכה של EFCNNA בעמותה שלנו.

5. העמותה תקדם מחקר איכותני בנוגע למעבר של אחיות טיפול נמרץ משגרה לחירום והחוויה שלהן בהיבטים שונים. מיכאל מבצע סקירת ספרות.

6. העמותה מפרסמת סרטונים של אחיות המתארות את ההתמודדות עם המלחמה. פורסם סרטון של אחות טיפול נמרץ בברזילי ויצולמו סרטים נוספים.

7. ב- 18.1.24 יתקיים כנס של העמותה בבילינסון. בכנס יוצגו דילמות מקצועיות בפאנלים שונים מלבד ההרצאות שאורגנו ע"י אירית. נתחיל הרשמה מוקדמת לכנס על מנת לראות את ההיענות.

8. קורס טיפול נשימתי בהדסה נדחה ויתחיל בחודשים הקרובים. קורסים נוספים מתוכננים הם קורס הדרכה וקרדיולוגיה.

9. בקיץ יתקיים כנס של איגוד רופאי טיפול נמרץ ונתכנן את כנס עבר הווה עתיד של העמותה לקראת סוף השנה.

10. דסי מייצגת את העמותה באיגוד הקרדיולוגי האירופאי אך מומלץ להחליפה ע"י נציג שעובד בקרדיולוגיה. אלינוי ואירה מוכנות להחליפה.

11. אלינוי מייצגת את העמותה במועצה הלאומית לקרדיולוגיה. המועצה בודקת את נושא מיגון חדרי צנתורים וטיפולי נמרץ. נושאים נוספים הם בחינת השימוש באקמו נייד, אי ספיקת לב והשפעת טראומה על מחלות כרוניות בקרב החטופים, דילמה אתית של הפסקת עבודה בעת אזעקה או המשך פעילות..

12. שלי מציעה רעיון למחקר point prevalence study הוא בנושא שינה אצל מטופלי טיפול נמרץ. גו'לי תעביר שאלון לבדיקה ויש צורך לבצע סקירת ספרות בנושא.

13. מדדי איכות בטיפול נמרץ יוצגו לועד איגוד רופאי טיפול נמרץ והוצגו כתקציר לכנס בפינלנד.

14. נציגי העמותה ייצגו את העמותה בועדה של מנהל הסיעוד בנוגע לסמכויות אחיות בטיפול נמרץ.

תאריך לפגישה הבאה:

חג שמח! תאריך למפגש הבא: 19.1.23 ישיבה פרונטלית.

סיכמה:

דנה ארד

הירשמו לניוזלטר שלנו

קבלו עדכונים ותהיו מעודכני ם לפני כולם

פרסומים נוספים:

יוסף

אח בטיפול נמרץ

תודה על פנייתך
נצור איתך קשר בהקדם

דילוג לתוכן