סיכום פגישת EBN 22.9.23

סיכום פגישת EBN 22.9.23

שתפו את הפוסט

סיכום פגישת EBN 22.9.23

התקיימה פגישה של קבוצת EBN של העמותה לקידום סיעוד קרדיאלי וטיפול נמרץ בישראל.

משתתפים בישיבה:

ג'ולי, לבנה, אורלי, עדנה, דסי, מור, בטי, שלי, גנאדי, שירן, איריס, סיהאם, אלינוי, הדס, נעמי, מיכאל, דנה, עפרה, יהודית, נעמי, דורי, אסנת, אירית.

סיכום הפגישה:

1. מדי שנתיים יש לבחור את ועדת הביקורת. בכנס אחיות אחראיות ייבחרו נציגים לוועדת הביקורת במסגרת האסיפה הכללית. הנציגים צריכים לבצע בקרה על הדוחות הכספיים ומעורבים בפעילות העמותה.

2. השתתפות בכנסים- הצעה לממן 1000 ש"ח לכנסים בחו"ל לחברי עמותה שמעוניינים להשתתף בכנס ואינם מציגים ואינם חברי EBN- ההחלטה שהמימון יינתן בשנה הקלנדרית לאחר הרישום לעמותה. הצעה להוסיף 50% להשתתפות בכנס עם לינה למי שאינו חבר EBN מדי שנה- החלטה שחברי עמותה שאינו חבר EBN יקבל שני כנסים לבחירתו ע"פ עלות ההרשמה המוקדמת: כנס יומי ללא לינה במימון מלא וכנס אחד עם לינה בהשתתפות של 50% או שני כנסים חד יומיים ללא לינה במימון מלא. הכנסים צריכים להיות עם זיקה לסיעוד בטיפול נמרץ. המימון ינתן מיד לאחר הרישום לעמותה. הצעה להוסיף מימון להרשמה מוקדמת לכנס נוסף בארץ למי שמגייס חברים לעמותה בבתי החולים (ללא לינה)- ההצעה התקבלה הצעה להוסיף מימון להרשמה לכנס נוסף בארץ לחברי EBN (ללא לינה)- ההצעה התקבלה בשנה הבאה ההצעות שהתקבלו ייבחנו וישתנו במידת הצורך.

3. בחינת האפשרות להרשמה לעמותה במהלך כל השנה. ניתן לגייס במהלך כל השנה ולהעביר את התשלום בפעימות דרך גזברות בתי החולים.

4. בפגישה של מנהלי העמותות בסיעוד עלה הנושא של זליגת חברים לעמותה החדשה של הסתדרות האחיות וביקשו פגישה עם סגנית ראש מנהל הסיעוד במשרד הבריאות כמו גם פרסום משותף של העמותות במדיות החברתיות.

5. כנס אחיות אחראיות ב- 30.11.23 יתקיים במלון קראון פלאזה עזריאלי. תכני הכנס יכללו הצגה של הישגי העמותה ונושאים של שימור אחיות, הכשרות ועוד. ניתן להעביר רעיונות לכנס לשלי. חברי העמותה מוזמנים להשתתף בכנס. ההזמנה לכנס נמצאת באתר ובפייסבוק. בכנס יוצגו המגייסים לעמותה מבתי החולים.

6. קורס הנשמה מתקדם התחיל בהדסה עם 42 משתתתפים. הקורס מקבל הדים חיוביים וכל הכבוד למארגנים.בינואר יתקיים קורס קרדיאלי מתקדם בבילינסון.

7. ב- 15.1.24 יתקיים כנס של העמותה בביה"ח בילינסון.

8. קורס הדרכה למדריכים בטיפול נמרץ מאורגן ע"י דורי ושירן. הקורס בן 6 מפגשים וינדוד בין בתי חולים ואוניברסיטאות. אפשר לבדוק הצגה גם של פורום ההדרכה הארצי.

9. אלינוי תחליף את דסי במועצה הלאומית למחלות לב.

10. האיגוד האירופאי לקרדיולוגיה פנו לשת"פ של סימפוזיום בסיעוד בכנס הבא שלהם. חברי ה- EBN יעבדו על תכנים.

11. האיגוד האירופאי לקרדיולוגיה בודק הטמעה של הנחיות מקצועיות בדגש על הטמעה בקרב הסיעוד. הם יצאו בתכנית נושאת פרסים של עמותות שעוזרות להטמיע את ההנחיות המקצועיות. ניתן להעביר לדסי פרויקטים שנעשו במחלקות בנושא זה או מענה לשאלות סקר ראשוני לגבי הטמעת הפרוטוקולים. ההגשה היא עד ה- 30.3.24.

12. ב- EFCNNA עושים מחקר על עזיבת אחיות את טיפול נמרץ. ב- ESCICUM עובדים על שיתוף מידע בין מדינות ומחלקות. הכנס הבא של EFCNNA יתקיים בשנת 2025 באיטליה. בשנה הבאה תתקיים פגישת הנציגים של EFCNNA בארץ.

13. מחקר ניידות התפרסם לאחרונה בנוסף להבעת דעה על המאמר. תודה לכל השותפים! שלי יכולה להעביר את המצגת שהוצגה בכנס טיפול נמרץ בנושא הניידות כחלק משיתוף ידע בשאר בתי החולים.

14. בשנה שעברה התקיים יום הדיליריום העולמי ונערך מחקר בינלאומי. בשנת 2025 יתקיים יום דיליריום לאומי וניתן יהיה לעשות מחקר משותף במחלקות טיפול נמרץ ומחלקות אחרות.

תאריך לפגישה הבאה:

4.11.23

סיכמה:

דנה ארד

הירשמו לניוזלטר שלנו

קבלו עדכונים ותהיו מעודכני ם לפני כולם

פרסומים נוספים:

מאמר 2

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.לורם איפסום דולור

מאמר 1

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.לורם איפסום דולור

תודה על פנייתך
נצור איתך קשר בהקדם

דילוג לתוכן