סיכום ישיבת ebnבזום יום 21.8.2020

סיכום ישיבת ebnבזום יום 21.8.2020

שתפו את הפוסט

סיכום ישיבת ebn בזום יום 21.8.2020

משתתפים בישיבה:

גו'לי , דסי , עפרה, לבנה, אורלי, שלי,פרד, עדנה

נושאים שעלו לדיון:

1: גו'לי -שאלון סקר נשלח לכל אחיות ט.נ. בארץ. בהקשר לקורנה נשאלו על: בידוד חברתי, חוסן, רווחה כללית , הוגש לועדת הלסינקי של האוניברסיטה העברית.

2. דסי- קורס ט.נ מתקדם ברמב"ם נפל- התנגדות מצד הנהלת הסיעוד .

3: עפרה - מחקר אקסיס ,מי שאסף נתונים שלח ,מעט מאוד שמות של אחיות יופיעו במאמר של פרדה.התקוה שלמחקר אקסיס 2021 נתארגן טוב יותר.

4.לבנה- גנדי איש הקשר של העמותה למחקר האכסיס . אישור רשמי להשתתף בפאן הסיעודי פועלת עפרה מול ד"ר רועי בייגל . הפעם לא נעבור רק על תיקים, הרעיון למשל לחקור "כיצד המטופל רואה את המחלה" "רמת הלחץ של המטופל" .

5.אורלי- צפת ונצרת מבקשות להצטרף כחברים בעמותה, מציעה לעשות קורס ט.נ. קורנה אצלם, עפרה-קודם שיהיו פעילים בעמותה, עדנה- נצרת עדיין לא שילמו, ישנם כללי רשם העמותות , מקורס כזה ייהנו קודם חברי העמותה. משאבים רבים , מושקעים בביצוע הקורס.

6.אורלי- בתה"ש מי שהשתתף או שבית חולים שילם לו 3000שקל ,או שהוא שילם חברות לעמותה ואז יכול היה להשתתף. היא מציעה גם לגייס חברי עמותה מעפולה לסייע בגיוס בתי החולים בנצרת.

חידוש רישום לעמותה :

מי ראשי להירשם לעמותה – כל אח /אחות שעובדים מספר חודשים , בוגרי ט.נ שעובדים גם במחלקות פנימיות. גם צוותי ט.נ. ילדים.

בעיתיות עובדי קרן -ישלמו מכיסם עובדי מדינה – המעסיק משלם. פנסיונרים –ישלמו 50ש"ח.

אלכס אירבלטי –רישום דיגיטלי טופס מכוונן . בתה"ש- דורשים חתימה אישית חדשה של כל חבר עמותה. כל רשימת האכסל מבתי החולים צריכה להגיע עד סוף אוקטובר. עדנה צופה שהשנה לאור המצב תהיה בעיתיות ברישום. בכל בית-חולים רכז לנושא.

מפגש "זום" של ט.נ. קרדיאלי אירופאי:

דסי מסרה שהעבירה מצגת על העמותה. במה מכובדת לשיתוף פעולה עם העמותה שלנו. חברות בעמותה זאת היא חינם. (להתקשר לדסי כדי להירשם) .

גו'לי – מחקר "פצעי לחץ"- מחקר עולמי רב מרכזי, במחקר שלנו השתתפו כ60 חולים. התקבל אישור אחרי review שני קיבלנו אישור- זה חיובי.

כנס אקמו :

שלי- האם יתקיים באוקטובר 2020? אלכס- אין עדיין עידכון לגביו, אולי יהיה ווירטואלי. שלי ריכזה הועדה שהכינה הפן הסיעודי: סיפור מקרה, סקירת ספרות וראייה לעתיד.

קורס ט.נ. אוליין:

בקשה מברברה שתתן שיעור , פרדריק מאמסטרדם, או לשדר שיעור מביה"ס לסיעוד בקרואטיה, אנגליה או הולנד. הצעה של גו'לי לפנות לאפיקו ולאפנה .

פרדה- ברברה מדברת מהר מדי, גו'לי – המקרה והמונחים מקצועיים זאת שפת העובדים בט.נ. לא רואה בעיתיות.

לבנה ואורלי יו"ר וגזברית העמותה החדשות – נפגשו עם חברות דיגיטליות כדי לקבל הצעות לעריכת העיתון האינטרנטי של העמותה. כמוכן מתכוונות להחור מי שינהל את דף הפייסבוק הרדום של העמותה, במטרה להוות מקום להעלאת בעיות מקצועיות ושייח חברים בבעיות שונות מליד מיטת החולה.

כמוכן , הצעה ליצור כנס עמותה שנתי וורטואלי, (נערך כבר בקופת חולים כללית(אלכס מסורקה יברר וייעדכן ).

עדנה- מדיקאלאכספו עורכת כבר כנסים כאלו לרופאים ,כנס של רופאים בחסות חברות תרופות , נותנים גיבוי טכני כמו בכנס רגיל .

פרדה- "מכון לב" מכין כנס ווירטואלי על ידי חברה חיצונית ייערך ב8.9.2020 בין השעות 20.00-22.00 "דתיות קורנה ובריאות" בשיתוף החוג לסיעוד –ייערך ב"זום". –היא תעביר במייל קישור לכנס לכולם.

ב26/9/2020- כנס אפנה בזום

תאריך לפגישה הבאה:

25.9.2020 ב– 8:30

הירשמו לניוזלטר שלנו

קבלו עדכונים ותהיו מעודכני ם לפני כולם

פרסומים נוספים:

פרוטוקול EBN 17.5.24

בתאריך ה- 17.5.24 התקיים מפגש מקוון של קבוצת EBN משתתפים בישיבה: ג'ולי, לבנה, אורלי, שלי, אלכס, עדנה, ילנה, דנה, מור, אלינוי, דסי, אירית, מיכאל, חיה,

תודה על פנייתך
נצור איתך קשר בהקדם

דילוג לתוכן