עבר

הווה

עתיד

העמותה לקידום סיעוד קרדיאלי וטיפול נמרץ בישראל

גיליון 8 - דצמבר 2021

דבר העורכת

קוראים נמרצים שלום רב

באחד מימי השבוע בחודש האחרון ישבתי עם כוס קפה ביד ובין לגימה ללגימה שיחקתי עם עצמי במשחק האהוב על כל החופרים באשר הם: "מה יהיה אם". המשחק פשוט: מעלים תרחישים אפשריים עתידיים וחופרים עליהם בינך לבינך. האופטימיים יותר ישחקו ב"מה עושים מעכשיו אם זה הגל האחרון", הפסימיים ישחקו ב״עוד 20 אלף ישראלים ימותו מקורונה״.

אני אמנם אופטימית מטבעי, אך המציאות בשנתיים האחרונות לימדה אותי להיות קצת זהירה עם כל האופטימיות הזו.

זה מצחיק שאפשר לחשוב שיבוא מישהו או שיקרה משהו שימתח את הקו ויגיד – פה נגמרה המגפה ומפה ממשיכים כרגיל. היום, יותר מתמיד, ברור לנו שאין קו כזה. והיות והעולם ימשיך לנוע על הציר בין אופטימי לפסימי מצאנו לנכון למשוך לכיוון האופטימי בגיליון זה.

״אדם כמו ציפור,

בכוחה של הציפור לראות מעלה מעלה,

בתנאי שתניע כנפיה ללא הרף.

אם תפסיק את מעופה, הרי היא צונחת ונופלת״

(הרב קוק)

כבוד גדול הוא לי להגיש לכם גיליון מיוחד זה שמטרתו לסמן עבור הצוותים הסיעודיים בטיפולי נמרץ מהיכן הגיעה העמותה ואת הכיוון לעברו היא עולה במעופה.

אתם כמובן מוזמנים להגיב. נהלו עימנו דיאלוג ונשמח ליצור עבורכם תכנים איכותיים, בועטים, מעניינים ומרעננים.

קריאה מהנה!

רבקה מור לוי, עורכת “עדכון נמרץ”

עבר

5/5

"העמותה - סיפור הצלחה"

העמותה לקידום סיעוד קרדיאלי וטיפול נמרץ בישראל

סקירה היסטורית 1986-2020

הווה

עתיד

העמותה לקידום הסיעוד הקרדיאלי וטיפולי נמרץ בישראל עם הפנים קדימה – דבר היו״רית והגזברית הנכנסות – לבנה יעקובסון יו״ר ואורלי קולפק גזברית עם מה שטומן בחובו העתיד.

מגפת הקורונה העולמית הדגישה את הצורך באנשי צוות מיומנים ומוכשרים בטיפול נמרץ. הצוות הרפואי והסיעודי עבד ימים כלילות לטובת המטופלים ובני משפחותיהם והם נחשבים לצוות

קרא עוד »

כנס EFFNA מרץ 2022 בהולנד

הכנס ה-9 של הפדרציה האירופאית לטיפול נמרץ יערך באוטרך-הולנד בין התאריכים 31 באוגוסט ועד 3 בספטמבר 2022.אתם מוזמנים להיכנס לקישור, להכיר את EFCCNA ולשלוח תקצירים.

קרא עוד »

כנס AACNS JERUSALEM

ברוכים הבאים לירושלים! הכנס ה-16 של האיגוד לנוירוכירורגיה אסיה-אוסטרליה יוצא לדרך במקום בו ההיסטוריה פוגשת את המדע… ירושלים. הגשת תקצירים עד 20 למרץ 2022. מקום הקונגרס:

קרא עוד »

תודה על פנייתך
נצור איתך קשר בהקדם

דילוג לתוכן