עצות לאחות טיפול נמרץ חדשה

שתפו את הפוסט

Advice For New ICU Nurses

DECEMBER 1, 2020, By KATI KLEBER, MSN RN uOc5BPfDA4&t=13s-https://www.youtube.com/watch?v=

טיפול נמרץ הוא מקום מאוד סוחף להתחיל בו עבודה חדשה.

אם אתה רק מתחיל עבודה בטיפול נמרץ או שאתה מתכנן להיות אחות נמרץ בזמן הקרוב העצות הללו יחסכו לך קשיים ויעזרו לך בשלבים ההתחלתיים בעבודה המהירה הזו. עם העצות הללו אתה יכול לשגשג ולאהוב את עבודתך כאחות טיפול נמרץ. אלו ארבע העצות החשובות ביותר שתוכל לקבל בתור אחות נמרץ לשעבר בעצמי.

למד כיצד להיות אסרטיבי

הטיפ הראשון הוא שאתה חייב ללמוד איך להיות אסרטיבי. זה אומר שאתה צריך להכיר את עצמך וללמוד איך לעמוד בביטחון על דבריך, אפילו במצבים מורטי עצבים מאוד.

זו עובדה – להיות ליד אחיות נמרץ אחרות ורופאי טיפול נמרץ יכול להיות מאיים. דברים נהיה רציניים מאוד מהר מאוד. אתה תעבור מצחוק בתחנת האחות בדקה אחת להצלת חיים של מישהו ברגע הבא.

זה יכול להיות קצת צורם אם מעולם לא היית ליד אנשים שיכולים לעבור מבדיחות לענייניות ברגע אחד.

אתה רק צריך להתרגל למצבים כאלה. זה בריא לחלוטין עבורך לעמוד על שלך אם אתה חושב שאנשים מתייחסים אליך לא נכון במצבים אלה. אם אתה לא מבין משהו, תשאל. אתה חייב לדבר בשם עצמך או שפשוט ידרסו אותך.

להישען על מה שקשה ומפחיד ולכבוש אותו

לאחר מכן, הפסיקו להימנע מהדברים שמפחידים אתכם והישענו עליהם. טיפול נמרץ הוא מקום מאוד מבלבל עבור אחיות חדשות. בשלב מסוים תתמודד עם הדברים שמפחידים אותך, עדיף לתקוף אותם מיד וללמוד עליהם מוקדם.

הנה דוגמה למה זה כל כך חשוב ואיך לעשות את זה;

היה לי חבר שהיה חדש בטיפול נמרץ והיה מאוים מאוד ממכשירי הנשמה. הוא החליט להתיידד עם טכנאי הנשמה וביקש ממנו ללמוד על המנשמים יותר. הוא לקח יוזמה להשלים את פער הידע שגרם לו לעצבנות.

ואז, כשהיה צריך להשתמש במכשיר הנשמה, היה לו ביטחון עצמי וידע. זה היה מחליף משחק לתפקיד שלו.

זה מה שאתה צריך לעשות. מצא את מה שהכי עצבן אותך – בין אם זה דיבור עם רופאים או ציוד וקודים והישען על זה.

כבוש את הפחד הזה במהלך תקופת הקליטה שלך כאשר מישהו צופה מאחוריך ונותן לך את המרחב הזה להבין דברים לפני שאתה יוצא לעבודה ותעבוד לבד.
אל תימנע מהדברים שמפחידים אותך. הימנעות אולי תעביר אותך את המשמרת אבל זה לא יעזור לך בטווח הארוך. תצטרך להתמודד עם זה בסופו של דבר אם אתה נמנע מזה זמן רב מדי, לא תדע איך להשתמש בו כשצריך.

הגדר ציפיות ריאליות להתפתחות שלך כאחות טיפול נמרץ

לאחר מכן, אתה צריך לתת לעצמך חסד ולאפשר לעצמך זמן ללמוד הכל. זה מקום ממש מלחיץ וייקח לך הרבה זמן ללמוד הכל.

הצטרפו לקהילה של אחיות שתגרום לכם להרגיש כמו שהרגשתם בהתחלה! הרבה אנשים נכנסים לטיפול נמרץ כאחות חדשה וחושבים, אם רק אגיע ואעשה מה שהמדריך שלי אומר לי, אז אני אעבור את הקליטה ואהיה בסדר. אני הולך להצליח בזה! ואז המציאות מכה בהם והם מרגישים כמו כישלון כי זה ממש קשה.

האמת היא, ללמוד איך להיות אחות טיפול נמרץ זה מהמם להפליא. זה מפחיד כי יש בזה סיכון גבוה כל כך. יש חולים שמתים, שמתדרדרים ואתה אחראי לנהל שיחות בסוף החיים.

לוקח זמן להתמקם בתפקיד המיומן הזה. אם יש לך ציפיות מציאותיות להתפתחות שלך זה יעזור לך לשמור על המורל שלך גבוה. אני לא מצפה שמישהו שמתחיל בטיפול נמרץ יודע מה הוא עושה תוך 3 שבועות או אפילו 4 שבועות.

גם מי שמגיע לטיפול נמרץ אחרי שעבד במחלקות אחרות, כאשר הוא מתחיל בטיפול נמרץ הוא מרגיש שוב כמו גרגר חדש בערמת החול. זה לא אומר שאתה לא מוכן לתפקיד הזה. זו רק עקומת הלמידה הטבעית למומחיות המורכבת להפליא הזו.

ציפיות ריאליות ישפרו את המורל שלך. תן לעצמך חסד. מורל טוב יעזור לך להתמקד בשיפור בכל משמרת ותקבל הרבה יותר מההתמצאות. תהיה לך חשיבה טובה יותר ויכולת גבוה ללמוד מהטעויות שלך.

למד בזמן שאתה בבית

העצה האחרונה לאחיות טיפול נמרץ חדשות היא לשמור את ספרי הספרים לכשתהיו בבית. בזמן שאתה בבית החולים, תצטרך להתמקד וללמוד הכל בזמן שזה קורה.

הקדישו זמן בבית לצלול עמוק יותר לתוך דברים כמו תרופות, מנגנון פעולה ותהליכי מחלות, כך שכשאתה ליד מיטת המטופל, אתה לומד דברים שאתה יכול ללמוד רק בעבודה. תצטרך ללמוד דברים כמו היכן נמצא מכשור ואיך הוא נקרא בין כל כך הרבה דברים אחרים ואת זה אפשר לעשות רק ביחידה.

הנה דוגמה מצוינת למישהי שהכרתי שעשה את זה נכון. התרשמתי מאחות חדשה בטיפול נמרץ כי למרות שהיא לא הייתה מושלמת, היא התמקדה בשיפור כל משמרת. היא נאלצה לתת מניטול יום אחד ולא הכירה את התרופה. היא עברה על המילים ונתנה למטופל את התרופות ואז באותו לילה הלכה הביתה וקראה על מניטול. לא היה לה זמן במהלך המשמרת ללמוד מהי התרופה הזו, אבל בבית היא קראה עליה כדי שתבין יותר כשהיא צריכה לתת אותה למטופל אחר.

לאח חדש שמנסה ללמוד הכל בעבודה נגמר הזמן בעבודה. פשוט אין זמן בעבודה. יש כל כך הרבה שאתה צריך ללמוד ואין דרך לעשות הכל ומכאן החשיבות ללמידה בבית.

מחשבות אחרונות...

כשאתה נכנס ליחידה לטיפול נמרץ עם הגישה הנכונה ותשקיע בלמידה בזמן שאתה בבית, תשגשג כאחות חדשה בטיפול נמרץ. תן לעצמך חסד – זה אחד המקומות הכי מדהימים להתחיל עבודה חדשה! בהצלחה.

תודה על פנייתך
נצור איתך קשר בהקדם

דילוג לתוכן